قالب وردپرس قالب وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس وردپرس آموزش وردپرس

ما چه کسانی هستیم

 

شرکت آرنیکا تجارت ویستا.

آدرس وب‌سایت ما: https://arnika-co.com

شماره تماس اول: ۰۲۱-۸۸۹۸۵۵۹۱

شماره تماس دوم: ۰۲۱-۸۸۹۸۵۵۹۳

شماره فکس: ۰۲۱-۸۸۳۹۲۶۳۸

آدرس ایمیل: office@arnika-co.com

اطلاعاتی که توسط وب سایت ما ذخیره می گردد و هدف ما از ذخیره سازی این اطلاعات

 

ما فقط به اطلاعاتی که شخص شما در سایت وارد می کنید دسترسی داریم و آنها را جمع آوری می کنیم، اطلاعاتی که از طریق ایمیل و یا دیگر روش های ارتباطی برای ما ارسال کرده اید شامل این قانون می شود. در نظر داشته باشید که ما این اطلاعات را به کسی نمی فروشیم و یا اجاره نمی دهیم.

ما از اطلاعات شما برای پاسخ دادن به خودتان استفاده می کنیم و با هیچ شخص ثالثی این اطلاعات را در میان نمی گذاریم، مگر برای ارسال سفارشات (و یا از این قبیل موارد).

دیدگاه‌ها

 

زمانی که بازدید کننده در سایت کامنتی ارسال می کند، ما اطلاعاتی که در دیدگاه نمایش داده می شود را ذخیره می کنیم، علاوه بر آن آیپی آدرس بازدید کننده و مرورگر او نیز برای کمک به تشخیص اسپمرها استفاده می شود.

ما به وسیله کد Hash شده آدرس ایمیل شما را برای نمایش گراواتار شما بکار میگیریم. که قوانین حریم خصوصی گراواتار در آدرس https://automattic.com/privacy/ موجود می باشد. بعد از تایید دیدگاه شما، عکس گراواتارتان برای عموم قابل دیدن خواهد بود.

رسانه

 

درصورتی که بر روی وب سایت ما تصویری آپلود کنید، باید از آپلود کردن تصاویری که لوکیشن شما در آن Embed شده باشد خودداری کنید. بازدیدکننده های وب سایت می توانند آدرس لوکیشن شما را از تصویر استخراج نمایند.

فرم تماس با ما

 

ما اطلاعات ارسالی توسط کاربر در فرم های تماس به علاوه متاهای اطلاعات مانند، زمان ارسال یا آیپی آدرس و مرورگر مورد استفاده را ذخیره می کنیم.

ما برای مدیریت اطلاعات فرم تماس از پلاگین Contact Form 7 استفاده می کنیم. البته ما برای اهداف آینده اطلاعات فرم تماس شما را در دیتابیس و هاست خود به عنوان بک آپ ذخیره می کنیم.

ما اطلاعات ارسالی شما را با این هدف که احتمالا در آینده به آن نیاز داریم، تا مدت زمان نامعلومی ذخیره می کنیم. البته اگر چنین چیزی باب میل شما نیست، می توانید با ما تماس بگیرید و درخواست حذف آن را بدهید.

کوکی‌ها

 

اگر شما روی سایت کامنت ارسال کنید، احتمال این هست که اطلاعات شما مثل اسم، آدرس ایمیل و وب سایت تان، در کوکی ها ذخیره شود. این کوکی ها برای صرفه جویی در زمان شماست، به این صورت که در نظرات بعدی، نیازی به پر کردن اطلاعات اولیه به صورت مجدد نخواهید داشت. عمر این کوکی ها، یکسال است.

اگر شما در وب سایت ما اکانت داشته باشید و وارد حساب کاربریتان شوید، یک کوکی جهت اینکه ببینیم آیا مرورگر شما از کوکی پشتیبانی می کند، ساخته می شود. این کوکی حاوی اطلاعات شخصی شما نیست و بعد از بستن مرورگر، کوکی شما نیز حذف می گردد.

ضمنا زمانی که شما در سایت وارد می شوید، ما چندین کوکی برای ذخیره اطلاعات ورود شما و صفحه نمایش شما ذخیره می کنیم. عمر این کوکی ها دو روز است و عمر کوکی اسکرین یک سال، اگر شما از گزینه “مرا به خاطر بسپار” استفاده کنید، عمر کوکی ها به دو هفته خواهد رسید. همچنین این کوکی ها بعد از اینکه از حساب کاربری خود خارج شوید، حذف خواهند شد.

اگر شما در وب سایت، یک پست را ویرایش و یا منتشر کنید، یک کوکی که حاوی هیچ اطلاعات شخصی ای نیست، در مرورگر شما ذخیره می گردد، عمر آن یک روز است و فقط برای اینکه مشخص باشد یک پست منتشر/ویرایش شده ساخته می شود.

مطالب جاگذاری شده توسط سایت های دیگر

 

نوشته های روی وب سایت ممکن است از وب سایت دیگری جاگذاری شده باشد. (موادری مانند ویدیوها، تصاویر، مقالات و …) این موضوع دقیقا به معنی آن است که شما بازدید کننده آن وب سایت هستید.

ممکن است آن وب سایت اطلاعات شما را ذخیره سازی کند، کوکی ذخیره کند، از آنالیزورهای مختلف استفاده نماید و همچنین اگر عضو سایت شوید شما را به وسیله مطالب جاگذاری شده دنبال نماید.

چه مدت ما اطلاعات شما را حفظ می‌کنیم

 

اگر یک کامنت ارسال کنید، کامنت و متادیتای آن به طور نامحدود حفظ می‌شوند. این به این دلیل است که ما می توانیم کامنت های بعدی را به جای نگه داشتن آنها در صف تأیید، بطور خودکار تشخیص داده و تأیید کنیم.

حقوقی که بر روی داده‌هایتان دارید

 

اگر در این سایت حساب کاربری دارید یا کامنتی را ارسال کرده اید، می‌توانید برای دریافت یک فایل خروجی از اطلاعات شخصی که ما از شما نگه می‌داریم، از جمله هر گونه داده‌ای که برای ما ارائه کرده اید، به ما درخواست ارسال کنید. همچنین می‌توانید درخواست کنید که ما هر گونه اطلاعات شخصی که در مورد شما نگه داریم پاک کنیم، که شامل اطلاعاتی نیست که ما مجبور به نگهداری آنها برای اهداف اداری، قانونی یا امنیتی باشیم.

داده‌های شما را به کجا ارسال می‌کنیم

 

کامنت های شما ممکن است از طریق یک سرویس تشخیص اسپم بطور خودکار بررسی شوند.