قالب وردپرس قالب وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس وردپرس آموزش وردپرس
 

مقالات آرنیکا

۳، بهمن، ۱۴۰۰
واردات کالا از کشورهای اروپایی

واردات کالا از کشورهای اروپایی

واردات کالا از کشورهای اروپایی به ایران تنها به کشورهای خاصی محدود شده است. بعد از تحریم ها این واردات تنها شامل کالاهای اساسی می شود. برای این که بتوان همچنان در این بازار فعالیت کرد به تجربه و مهارت زیادی در کار تجارت نیاز است.
۱، بهمن، ۱۴۰۰
انواع حواله جات ارزی

انواع حواله جات ارزی

حواله جات ارزی برای پرداخت و دریافت پول در سطح بین الملل به کار می روند. این حواله جات می توانند دلاری، یوان، یورو و درهم باشند. مبادله و صادرات و واردات با هر کشوری نیاز به اطلاعات درباره این حواله ها دارد. این حواله ها دارای انواع مختلفی هستند.
۲۹، دی، ۱۴۰۰
شرکت حمل و نقل بین المللی و انواع آن

شرکت حمل و نقل بین المللی و انواع آن

حمل و نقل بین المللی در شرکت هایی انجام می شود که با همین هدف شکل گرفته اند. این شرکت ها به دو شکل کریر و فورواردر هستند. هر یک از این شرکت ها وظایف مختلفی را در زمینه حمل و نقل بر عهده دارند. شرکت های کریر تنها برای حمل کالا به شکل زمینی و فورواردر برای حمل از همه روش ها استفاده می کنند.
۲۷، دی، ۱۴۰۰
واردات کالا از چین به ایران

واردات کالا از چین به ایران

واردات کالا از کشورهای مختلفی به ایران انجام می شود. محصولات گوناگونی سال ها است که از دنیا وارد کشور ما می شوند. اما در میان این کشورها چین چند سالی است که رتبه اول را دریافت کرده است. محصولات تولید شده در این کشور از پوشاک گرفته تا قطعات صنعتی به ایران وارد می شوند.
۲۵، دی، ۱۴۰۰
ترخیص کالا از گمرک شهر بازرگان

ترخیص کالا از گمرک شهر بازرگان

ترخیص کالا از گمرک هر مرزی از کشور شامل تمام قوانین تعیین شده برای آن می شود. مرز بازرگان در غرب کشور از قدیمی ترین گمرک هایی است که سال های سال محل ورود و خروج کالاها و مسافران بوده است. مرز بازرگان در شهر ماکو واقع شده است.
۲۳، دی، ۱۴۰۰
صادرات صنایع دستی پرطرفدار

صادرات صنایع دستی پرطرفدار

صادرات صنایع دستی حاشیه پر سودی دارد. مواد اولیه مورد نیاز برای تولید آنها معمولاً ارزان است و بابت هنری و منحصر به فرد بودن آن پول خوبی پرداخت می شود. بیشترین مبلغی که برای صنایع دستی پرداخت می شود به واسطه هنر و زمانی است که هنرمند برای آن صرف کرده است.
۲۱، دی، ۱۴۰۰
اطلاعاتی درباره صادرات صنایع دستی

اطلاعاتی درباره صادرات صنایع دستی

صادرات صنایع دستی در کشور ما با تنوع بسیار زیاد این محصولات رونق خوبی دارد. برای وارد شدن به این حوزه می توان به دو شکل اقدام کرد. هم به صورت رسمی و با تعداد زیاد که سود زیادی هم به همراه دارد. هم در تعداد کم و به صورت شخصی تر که سود کمتری را به دنبال دارد.
۵، دی، ۱۴۰۰
صادرات کالا به روسیه

صادرات کالا به روسیه

صادرات کالا به کشور روسیه بیشتر شامل محصولات کشاورزی می شود. از آنجا که در این کشور در بیشتر روزهای سال هوا سرد است، کشاورزی رونقی چندانی ندارد. اقلام ضروری توسط بسیاری از کشورهای دیگر به خصوص ایران به این کشور صادر می شوند.
۴، دی، ۱۴۰۰
هزینه های واردات لوازم آرایش

هزینه های واردات لوازم آرایش

واردات لوازم آرایش برای تاجران هزینه های مختلفی را در بر دارد. این هزینه ها شامل حمل و نقل و مخارج گمرکی می باشند. حمل و نقل کالاها بسته به زمینی، هوایی و دریایی بودن متفاوت است. بیشتر هزینه هایی که برای این کار باید در نظر گرفته شود به حجم و میزان کالاها بستگی دارد.